UrDPI TALABALARI “VATAN BO‘YLAB SAYOHAT QIL!” LOYIHASI DOIRASIDA QADIMIY VA GOʻZAL BUXORO BOʻYLAB SAYOHATDA!
UrDPI talabalari “Vatan bo‘ylab sayohat qil!” loyihasi doirasida qadimiy va goʻzal Buxoro boʻylab sayohatda!
O‘zbekiston bo‘ylab yoshlarni tarixiy-ma’naviy merosimiz bilan yaqindan tanishtirish, ularning dunyoqarashi va bilim doirasini kengaytirish maqsadida amalga oshirilayotgan “Vatan bo‘ylab sayohat qil!” loyihasi doirasida Urganch davlat pedagogika instituti talabalari o‘z sayohatini Buxoro shahrida davom ettirmoqda.

UrSPI STUDENTS TOURING THE ANCIENT AND BEAUTIFUL CITY OF BUKHARA AS PART OF THE “TRAVEL ACROSS THE HOMELAND” PROJECT!
UrSPI Students Touring the Ancient and Beautiful City of Bukhara as Part of the “Travel Across the Homeland” Project!
As part of the “Travel Across the Homeland” project, aimed at introducing young people to Uzbekistan’s historical and spiritual heritage and broadening their worldview and knowledge, students of Urgench State Pedagogical Institute continue their journey in the city of Bukhara.