2025-2026-O‘QUV YILI UCHUN URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTIGA KIRISH IMTIHONLARINING YAKUNIY NATIJALARI (MANDAT) EʼLON QILINDI
2025-2026-o‘quv yili uchun Urganch davlat pedagogika institutiga kirish imtihonlarining YAKUNIY NATIJALARI (MANDAT) eʼlon qilindi
Bilim va malakalarni baholash agentligi tomonidan 2025-2026-o‘quv yili uchun Urganch davlat pedagogika institutiga kirish test sinovlarining bakalavriat kunduzgi hamda kechki shakllari bo‘yicha yo‘nalishlar kesimida umumiy natijalari taqdim etildi.

ОБЪЯВЛЕНЫ ОКОНЧАТЕЛЬНЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ (МАНДАТ) ВСТУПИТЕЛЬНЫХ ЭКЗАМЕНОВ В УРГЕНЧСКИЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ПЕДАГОГИЧЕСКИЙ ИНСТИТУТ НА 2025–2026 УЧЕБНЫЙ ГОД.
Агентством по оценке знаний и квалификаций представлены итоговые результаты вступительных тестовых испытаний в Ургенчский государственный педагогический институт на 2025–2026 учебный год по направлениям бакалавриата дневной и вечерней формы обучения.