BUGUN URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTI REKTORI FERUZA MADRAXIMOVA ANIQ VA TABIIY FANLAR FAKULTETI TALABALARI BILAN UCHRASHDI.
Bugun Urganch davlat pedagogika instituti rektori Feruza Madraximova Aniq va tabiiy fanlar fakulteti talabalari bilan uchrashdi.
Uchrashuv davomida talabalarga bo’lajak pedagoglar sifatida jamiyatimizda o’qituvchi qadri va nufuzining yuksalayotganligi hamda institutda yaratilgan sharoitlar haqida gapirib o’tildi. Rektor talabalarni faol bo‘lishga, ilmiy izlanishlarga, turli tanlov va musobaqalarda ishtirok etishga da’vat etdi. Talabalar o‘zlarini qiziqtirgan savollar bilan murojaat qilib, rektordan batafsil javob oldilar.
Shuningdek, har bir talabaning fikri, muammo va takliflari doimo e’tiborda ekanligi va bu borada rektorga @FeruzaMadraximova_bot orqali ham murojaat qilishlari mumkinligi aytib o‘tildi.

TODAY, THE RECTOR OF URGENCH STATE PEDAGOGICAL INSTITUTE, FERUZA MADRAXIMOVA, MET WITH THE STUDENTS OF THE FACULTY OF EXACT AND NATURAL SCIENCES.
Today, the rector of Urgench State Pedagogical Institute, Feruza Madraximova, met with the students of the Faculty of Exact and Natural Sciences.
During the meeting, it was noted that the value and prestige of the teaching profession are rising in our society, and the conditions created at the institute for future educators were also discussed. The rector encouraged students to be active, engage in scientific research, and participate in various contests and competitions.
Students asked questions of interest and received detailed answers from the rector.
It was also emphasized that the opinions, problems, and suggestions of every student are always taken into account, and that they can also contact the rector via the bot — @FeruzaMadraximova_bot.