URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTI REKTORI FERUZA MARAXIMOVA TTJDAGI YOSHLAR BILAN OCHIQ MULOQOT QILADI. BUGUN HAM OSMON OSTIDA REKTOR VA YOSHLAR UCHRASHUVI BOʻLIB OʻTDI.
Ma’lumki, haftaning har juma kunlari Urganch davlat pedagogika instituti rektori Feruza Maraximova TTJdagi yoshlar bilan ochiq muloqot qiladi. Bugun ham osmon ostida rektor va yoshlar uchrashuvi boʻlib oʻtdi.
Uchrashuv erkin muloqot shaklida tashkil etildi, unda har bir talaba o’z fikrini erkin bayon qildi, shuningdek, uchrashuvda rektorning “UrDPI liderlar jamoasi” a’zosi bo’lgan talabalari ham ishtirok etdi.

RECTOR OF URGENCH STATE PEDAGOGICAL INSTITUTE FERUZA MARAKHIMOVA HAS AN OPEN INTERVIEW WITH YOUTH AT THE URGENCH STATE PEDAGOGICAL INSTITUTE. TODAY, A MEETING BETWEEN RECTOR AND YOUTH WAS HELD UNDER THE SKY.
As you know, every Friday of the week, the rector of the Urgench State Pedagogical Institute, Feruza Marakhimova, holds an open dialogue with the youth in the dormitory. Today, the rector and youth meeting was held under the open sky.
The meeting was organized in the form of a free dialogue, in which each student freely expressed his opinion, and the meeting was also attended by the rector's students who are members of the "UrDPI leadership team".