URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTI REKTORI FERUZA MARAXIMOVA TTJDAGI YOSHLAR BILAN OCHIQ MULOQOT QILADI. BUGUN HAM OSMON OSTIDA REKTOR VA YOSHLAR UCHRASHUVI BOʻLIB OʻTDI.
Ma’lumki, haftaning har juma kunlari Urganch davlat pedagogika instituti rektori Feruza Maraximova TTJdagi yoshlar bilan ochiq muloqot qiladi. Bugun ham osmon ostida rektor va yoshlar uchrashuvi boʻlib oʻtdi.
Uchrashuv erkin muloqot shaklida tashkil etildi, unda har bir talaba o’z fikrini erkin bayon qildi, shuningdek, uchrashuvda rektorning “UrDPI liderlar jamoasi” a’zosi bo’lgan talabalari ham ishtirok etdi.

РЕКТОР УРГЕНЧСКОГО ГОСУДАРСТВЕННОГО ПЕДАГОГИЧЕСКОГО ИНСТИТУТА ФЕРУЗА МАРАХИМОВА ПРОВЕЛА ОТКРЫТОЕ ИНТЕРВЬЮ С МОЛОДЕЖЬЮ В УРГЕНЧСКОМ ГОСУДАРСТВЕННОМ ПЕДАГОГИЧЕСКОМ ИНСТИТУТЕ. СЕГОДНЯ ПОД НЕБОМ СОСТОЯЛАСЬ ВСТРЕЧА РЕКТОРА С МОЛОДЕЖЬЮ.
Как известно, каждую пятницу недели ректор Ургенчского государственного педагогического института Феруза Марахимова проводит открытый диалог с молодёжью в общежитии. Сегодня встреча ректора и молодёжи прошла под открытым небом.
Встреча прошла в формате свободного диалога, в ходе которого каждый студент свободно высказывал своё мнение. На встрече также присутствовали студенты ректора, входящие в «руководящий состав УрДПИ».