Davlat oliy ta’lim muassasalariga 2026/2027 o‘quv yili uchun o‘qishga qabul qilish jarayonlarida jismoniy va yuridik shaxslarning, ota-onalar hamda abituriyentlarning murojaatlarini tezkor va samarali ko‘rib chiqish, ularga real vaqt rejimida huquqiy tushuntirish va maslahatlar berish maqsadida Urganch davlat pedagogika instituti qabul komissiyasi huzurida “Call center” ishga tushirildi.
📞“Call center” orqali 2026/2027 oʻquv yili uchun oʻqishga qabul qilish jarayonlariga oid o‘zingizni qiziqtirgan barcha savollarga javob olishingiz hamda murojaatlaringizni yo‘llashingiz mumkin.

При приёмной комиссии Ургенчского государственного педагогического института запущен «Call Center»!
В целях оперативного и эффективного рассмотрения обращений физических и юридических лиц, родителей и абитуриентов в период приёма в государственные высшие образовательные учреждения на 2026/2027 учебный год, а также предоставления правовых разъяснений и консультаций в режиме реального времени, при приёмной комиссии Ургенчского государственного педагогического института (УрГПИ) начал работу «Call Center».
📞 Через «Call Center» вы можете получить ответы на все интересующие вас вопросы, связанные с приёмной кампанией на 2026/2027 учебный год, а также направить свои обращения.