URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTIDA O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI MILLIY GVARDIYASINING TASHABBUSI BILAN O‘ZBEKISTON RESPUBLIKASI DAVLAT MUSTAQILLIGINING 35 YILLIGIGA BAG‘ISHLANGAN KO‘RGAZMA TASHKIL ETILDI
Urganch davlat pedagogika institutida O‘zbekiston Respublikasi Milliy gvardiyasining tashabbusi bilan O‘zbekiston Respublikasi davlat mustaqilligining 35 yilligiga bag‘ishlangan ko‘rgazma tashkil etildi
Ko‘rgazmada mamlakatimizning mustaqillik yillaridagi taraqqiyoti, erishilgan yutuqlar, milliy qadriyatlar hamda Vatanimiz tarixiga oid materiallar namoyish etildi.
Tadbirda professor-o‘qituvchilar va talaba-yoshlar ishtirok etib, ko‘rgazma eksponatlari bilan yaqindan tanishdilar.

В УРГАНЧСКОМ ГОСУДАРСТВЕННОМ ПЕДАГОГИЧЕСКОМ ИНСТИТУТЕ ПО ИНИЦИАТИВЕ НАЦИОНАЛЬНОЙ ГВАРДИИ РЕСПУБЛИКИ УЗБЕКИСТАН ОРГАНИЗОВАНА ВЫСТАВКА, ПОСВЯЩЁННАЯ 35-ЛЕТИЮ ГОСУДАРСТВЕННОЙ НЕЗАВИСИМОСТИ РЕСПУБЛИКИ УЗБЕКИСТАН
На выставке были представлены материалы, посвящённые развитию нашей страны за годы независимости, достигнутым достижениям, национальным ценностям, а также истории нашей Родины.
В мероприятии приняли участие профессорско-преподавательский состав и студенты, которые подробно ознакомились с экспонатами выставки.