JAMOAMIZNI YANA BIR YANGI YUTUQ BILAN SAMIMIY MUBORAKBOD QILAMIZ
Ayni damda O'zbekiston Respublikasi Davlat bayrogʻi qabul qilinganligining 32 yilligi munosabati bilan Xorazm viloyati mutasaddilari ishtirokida Ulli hovli majmuasida "Osh chempionti"ning taqdirlash marosimi bo'lib o'tmoqda va unda Urganch davlat pedagogika instituti jamoasi 2-o'rinni qo'lga kiritib, g'oliblar safidan joy oldi
Jamoamiz viloyat mas'ullari tomonidan sertifikat, kitoblar jamlanmasi hamda esdalik sovg'alari bilan taqdirlandi
Ma'lumot uchun, ushbu chempionatda Xorazm viloyati oliy ta'lim muassasalaridan tashqari vohaning o'nta tumanlaridan ham jamoalar ishtirok etdi.

WE SINCERELY CONGRATULATE OUR TEAM ON ANOTHER NEW ACHIEVEMENT!
At the moment, on the occasion of the 32nd anniversary of the adoption of the State Flag of the Republic of Uzbekistan, the awarding ceremony of the "Osh Champion" is being held in the Ulli yard complex with the participation of officials of the Khorezm region, and the team of the Urganch State Pedagogical Institute won the 2nd place, was among the winners
Our team was awarded with a certificate, collection of books and souvenirs by the regional officials
For information, in addition to higher educational institutions of Khorezm region, teams from ten districts of the oasis took part in this championship.