URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTI HAMDA QORI NIYOZIY NOMIDAGI O‘ZBEKISTON PEDAGOGIKA FANLARI ILMIY TADQIQOT INSTITUTI O'RTASIDA MEMORANDUM IMZOLANDI
Urganch davlat pedagogika instituti hamda Qori Niyoziy nomidagi O‘zbekiston pedagogika fanlari ilmiy tadqiqot instituti o'rtasida memorandum imzolandi.
Bugun o'tkazilgan barcha tadbirlar so'nggida O‘zbekiston pedagogika fanlari ilmiy tadqiqot instituti direktori Xolboy Ibraimov hamda Urganch davlat pedagogika instituti rektori Feruza Madraximova tomonidan pedagogik va ilmiy hamkorliklarni yanada mustahkamlashga qaratilgan memorandum imzolandi.

A MEMORANDUM WAS SIGNED BETWEEN THE URGANCH STATE PEDAGOGICAL INSTITUTE AND THE SCIENTIFIC RESEARCH INSTITUTE OF PEDAGOGICAL SCIENCES OF UZBEKISTAN NAMED AFTER QORI NIYOZI
A memorandum was signed between the Urganch State Pedagogical Institute and the Scientific Research Institute of Pedagogical Sciences of Uzbekistan named after Qori Niyozi.
At the end of all events held today, the director of the Scientific Research Institute of Pedagogical Sciences of Uzbekistan Kholboy Ibraimov and the rector of the Urganch State Pedagogical Institute Feruza Madrakhimova signed a memorandum aimed at further strengthening pedagogical and scientific cooperation.