BUGUNDAN URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTIDA 2024/2025-O‘QUV YILI QABULI UCHUN KASBIY (IJODIY) IMTIHON JARAYONLARI BOSHLANDI.
Erta tongdan abituriyentlar UrDPI Qabul komissiyasi a'zolari tomonidan kutib olindi va ularga kerakli zarur tavsiyalar berildi.
👉https://urspi.uz/uz/site/active?id=55
Urganch davlat pedagogika institutida ota-onalar uchun kutish joylari tashkil etildi
Bugun institutda 2024/2025-o‘quv yili qabuli uchun kasbiy (ijodiy) imtihonlarda ishtirok etayotgan farzandlarini kutayotgan ota-onalar uchun kutish joylari tashkil etildi.
Ota-onalar uchun farzandining imtihonda ishtirok etish jarayonlarini bevosita kuzatib borish uchun kutish xonalariga monitorlar o'rnatilgan.  Shuningdek, volontyor talabalar guruhi ham ota-onalar bilan suhbatlashib, batafsil ma'lumotlar berib borishmoqda.

PROFESSIONAL (CREATIVE) EXAMINATION PROCESSES FOR ADMISSION TO THE 2024/2025 ACADEMIC YEAR HAVE STARTED TODAY AT THE URGANCH STATE PEDAGOGICAL INSTITUTE.
You can watch the exam proceedings live through the following link: 👉https://urspi.uz/uz/site/active?id=55
Professional (creative) examination processes for admission to the 2024/2025 academic year have started today at the Urganch State Pedagogical Institute.
From early in the morning, the applicants were welcomed by the members of the UrSPI Admission Commission and given the necessary recommendations.