BUGUNDAN URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTIDA 2024/2025-O‘QUV YILI QABULI UCHUN KASBIY (IJODIY) IMTIHON JARAYONLARI BOSHLANDI.
Erta tongdan abituriyentlar UrDPI Qabul komissiyasi a'zolari tomonidan kutib olindi va ularga kerakli zarur tavsiyalar berildi.
👉https://urspi.uz/uz/site/active?id=55
Urganch davlat pedagogika institutida ota-onalar uchun kutish joylari tashkil etildi
Bugun institutda 2024/2025-o‘quv yili qabuli uchun kasbiy (ijodiy) imtihonlarda ishtirok etayotgan farzandlarini kutayotgan ota-onalar uchun kutish joylari tashkil etildi.
Ota-onalar uchun farzandining imtihonda ishtirok etish jarayonlarini bevosita kuzatib borish uchun kutish xonalariga monitorlar o'rnatilgan.  Shuningdek, volontyor talabalar guruhi ham ota-onalar bilan suhbatlashib, batafsil ma'lumotlar berib borishmoqda.

СЕГОДНЯ В УРГЕНЧСКОМ ГОСУДАРСТВЕННОМ ПЕДАГОГИЧЕСКОМ ИНСТИТУТЕ НАЧАЛИСЬ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ (ТВОРЧЕСКИЕ) ЭКЗАМЕНЫ ДЛЯ ПОСТУПЛЕНИЯ НА 2024/2025 УЧЕБНЫЙ ГОД.
С раннего утра абитуриентов встретили члены приемной комиссии УрГПИ и дали необходимые рекомендации. Посмотреть ход экзамена в прямом эфире можно по ссылке: 👉https://urspi.uz/uz/site/active?id=55 ©️Пресс-служба Ургенчского государственного педагогического института
На данный момент в Ургенчском государственном педагогическом институте проходят профессиональные (творческие) экзамены для поступления на 2024/2025 учебный год. Посмотреть ход экзамена в прямом эфире можно по ссылке: 👉https://urspi.uz/uz/site/active?id=55 ©️Пресс-служба Ургенчского государственного педагогического института