AYNI DAQIQALARDA URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTIDA 2024/2025-O‘QUV YILI QABULI UCHUN O'TKAZILAYOTGAN MUSIQA TA'LIMI YO‘NALISHINING KASBIY (IJODIY) IMTIHONLARIDAN LAVHA
#Ijodiy_imtihon
#Live
Ayni daqiqalarda Urganch davlat pedagogika institutida 2024/2025-o‘quv yili qabuli uchun o'tkazilayotgan Musiqa ta'limi yo‘nalishining kasbiy (ijodiy) imtihonlaridan lavha
Ma'lumot uchun, 2024/2025-o‘quv yili qabulida kasbiy (ijodiy) imtihoni mavjud bakalavriat ta’lim yo‘nalishlariga ro‘yxatdan o‘tgan abituriyentlar uchun imtihonlar respublika bo‘yicha 2024-yil 5–19-iyul kunlari 53 ta oliy ta’lim muassasasida o‘tkazilishi belgilandi.
Xususan, Urganch davlat pedagogika institutida ham. Bugun, 12-iyul, institutda o‘tkazilayotgan kasbiy (ijodiy) imtihonlarning so'nggi kuni hisoblanadi.

Фрагмент с проходящих сейчас в Ургенчском государственном педагогическом институте профессиональных (творческих) экзаменов кафедры музыкального образования для поступления на 2024/2025 учебный год.Фрагмент с проходящих сейчас в Ургенчском государственном педагогическом институте профессиональных (творческих) экзаменов кафедры музыкального образования для поступления на 2024/2025 учебный год.
К сведению, для поступления на 2024/2025 учебный год предусмотрено провести профессиональные (творческие) экзамены для поступающих на обучение по программам бакалавриата, по республике 5-19 июля 2024 года в 53 вузах. В частности, сегодня, 12 июля, последний день профессиональных (творческих) экзаменов, проводимых в Ургенчском государственном педагогическом институте.