UrDPIning ikki nafar xodimiga Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi tomonidan ijro intizomi va murojaatlar bilan ishlash bo‘yicha o‘quv kursi sertifikatlari topshirildi
Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi tomonidan oliy ta’lim muassasalarining devonxona mudirlari hamda ijro intizomi va murojaatlar bilan ishlash bo‘limlari boshliqlari uchun qisqa muddatli o‘quv kursi tashkil etildi. Mazkur o‘quv kursida Urganch davlat pedagogika institutining mas'ullari Shuhrat Rahimov va Dilrabo Bekberganovalar ham ishtirok etdilar.
O‘quv kursini muvaffaqiyatli tamomlagan tinglovchilarga maxsus sertifikatlar Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vaziri birinchi o‘rinbosari Shohrux Daliyev tomonidan topshirildi.

Минобрнауки вручило двум сотрудникам УрГПИ сертификаты о прохождении обучения по исполнительской дисциплине и работе с апелляциями
Министерство высшего образования, науки и инноваций организовало краткосрочный курс обучения для руководителей аппаратов высших учебных заведений и руководителей отделов исполнительной дисциплины и апелляций. В данном учебном курсе также приняли участие Шухрат Рагимов и Дилрабо Бекберганова, руководители Ургенчского государственного педагогического института.
Первый заместитель министра высшего образования, науки и инноваций Шахрух Далиев вручил специальные сертификаты слушателям, успешно прошедшим курс обучения.