ABDIRIMOV INOYATBEK AXMEDOVICHNING PEDAGOGIKA FANLARI BO‘YICHA FALSAFA DOKTORI (PhD) DISSERTATSIYA ISHI HIMOYASI TO‘G‘RISIDA
“Boshlang‘ich sinf o‘quvchilari kreativ fikrlashini rivojlantirish metodikasini takomillashtirish” mavzusida
Abdirimov Inoyatbek Axmedovichning 13.00.02 – Ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi ixtisosligi bo‘yicha “Boshlang‘ich sinf o‘quvchilari kreativ fikrlashini rivojlantirish metodikasini takomillashtirish” mavzusidagi pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi Urganch davlat pedagogika instituti huzuridagi PhD.01/2025.27.12.Ped.12.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 27-mart kuni soat 09:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

ON THE DEFENSE OF THE DISSERTATION OF ABDIRIMOV INOYATBEK AXMEDOVICH FOR THE DEGREE OF DOCTOR OF PHILOSOPHY (PhD) IN PEDAGOGICAL SCIENCES
The defense of the dissertation of Abdirimov Inoyatbek Axmedovich, written for obtaining the academic degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Pedagogical Sciences on the topic “Improving the Methodology for Developing Creative Thinking of Primary School Students” in the specialty 13.00.02 – Theory and Methodology of Education and Upbringing, will be held at the meeting of the Scientific Council No. PhD.01/2025.27.12.Ped.12.01 under Urganch State Pedagogical Institute on March 27, 2026, at 09:00.