NIYOZMATOV ANVAR BAHODIROVICHNING PEDAGOGIKA FANLARI BO‘YICHA FALSAFA DOKTORI (PhD) DISSERTATSIYA ISHI HIMOYASI TO‘G‘RISIDA
“O‘zbek xalq o‘yinlari asosida o‘quvchilarni ma’naviy tarbiyalashning pedagogik omillari (Xorazm vohasi misolida)” mavzusida
Niyozmatov Anvar Bahodirovichning 13.00.01 - Pedagogika nazariyasi. Pedagogik ta’limotlar tarixi ixtisosligi bo‘yicha “O‘zbek xalq o‘yinlari asosida o‘quvchilarni ma’naviy tarbiyalashning pedagogik omillari (Xorazm vohasi misolida)” mavzusidagi pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi Urganch davlat pedagogika instituti huzuridagi PhD.01/2025.27.12.Ped.12.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 27-mart kuni soat 11:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

ON THE DEFENSE OF THE DISSERTATION OF NIYOZMATOV ANVAR BAHODIROVICH FOR THE DEGREE OF DOCTOR OF PHILOSOPHY (PhD) IN PEDAGOGICAL SCIENCES
The defense of the dissertation of Niyozmatov Anvar Bahodirovich, written for obtaining the academic degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Pedagogical Sciences on the topic “Pedagogical Factors of Spiritual Education of Students Based on Uzbek Folk Games (on the Example of the Khorezm Region)” in the specialty 13.00.01 – Theory of Pedagogy. History of Pedagogical Thought, will be held at the meeting of the Scientific Council No. PhD.01/2025.27.12.Ped.12.01 under Urganch State Pedagogical Institute on March 27, 2026, at 11:00.