DO‘SCHONOV SHODYORBEK YO‘LDOSHEVICHNING PEDAGOGIKA FANLARI BO‘YICHA FALSAFA DOKTORI (PhD) DISSERTATSIYA ISHI HIMOYASI TO‘G‘RISIDA
Do‘schonov Shodyorbek Yo‘ldoshevichning pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
“Bo‘lajak texnologiya fani o‘qituvchilarining ijodiy loyihalar orqali maxsus kompetensiyalarini rivojlantirish metodikasi” mavzusida
Do‘schonov Shodyorbek Yo‘ldoshevichning 13.00.02 – Ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi (Texnologik ta’lim) ixtisosligi bo‘yicha “Bo‘lajak texnologiya fani o‘qituvchilarining ijodiy loyihalar orqali maxsus kompetensiyalarini rivojlantirish metodikasi” mavzusidagi pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi Urganch davlat pedagogika instituti huzuridagi PhD.01/2025.27.12.Ped.12.01 raqamli Ilmiy kengashning 2026-yil 17-aprel kuni majlisida bo‘lib o‘tadi.

ON THE DEFENSE OF THE PhD DISSERTATION IN PEDAGOGICAL SCIENCES BY SHODYORBEK YO‘LDOSHEVICH DO‘SCHONOV
On the defense of the PhD dissertation in Pedagogical Sciences by Shodyorbek Yo‘ldoshevich Do‘schonov
The defense of the dissertation by Shodyorbek Yo‘ldoshevich Do‘schonov, written for obtaining the degree of Doctor of Philosophy (PhD) in Pedagogical Sciences in the specialty 13.00.02 – Theory and Methodology of Education and Upbringing (Technological Education), on the topic “Methodology for developing special competencies of future technology teachers through creative projects”, will be held at the meeting of the Scientific Council No. PhD.01/2025.27.12.Ped.12.01 under Urgench State Pedagogical Institute on April 17, 2026.