URGANCH DAVLAT PEDAGOGIKA INSTITUTI FILOLOGIYA VA TARIX FAKULTETI TALABASI SURAYYO SOBIROVA "ASSALOM, XORAZM" MUSIQIY DAM OLISH DASTURINING MEHMONI BO‘LDI VA JONLI EFIRDA O‘Z FIKR-MULOHAZALARI BILAN ISHTIROK ETDI
Urganch davlat pedagogika instituti Filologiya va tarix fakulteti talabasi Surayyo Sobirova "Assalom, Xorazm" musiqiy dam olish dasturining mehmoni bo‘ldi va jonli efirda o‘z fikr-mulohazalari bilan ishtirok etdi.
***Ma'lumot uchun, xabaringiz bor yaqinda "President Tech Award" tanlovining Respublika bosqichida Xorazm yoshlari jamoasi "Uz-trip" loyihasi bilan 3-o'rinni qo'lga kiritgan edilar hamda Surayyo Sobirova ham guruhning Reklama va servise bilan ishlash menegeri sifatida g'alabaga munosib hissasini qo'shgan edi. Shuningdek, O'zbekiston ichki va tashqi turizmini rivojlantirishga qaratilgan ushbu loyiha uchun $30 000 mablag' ajratilgan edi. Dasturda ana shular haqida batafsil ma'lumotlar beriladi.

SURAYO SOBIROVA, A STUDENT OF THE FACULTY OF PHILOLOGY AND HISTORY OF THE URGANCH STATE PEDAGOGICAL INSTITUTE WAS A GUEST OF THE "ASSALOM, KHORAZM" MUSICAL RECREATION PROGRAM AND PARTICIPATED IN THE LIVE AIR WITH HIS OPINIONS
Surayyo Sobirova, a student of the Faculty of Philology and History of the Urgench State Pedagogical Institute, was a guest of the program of the musical festival “Hello, Khorezm” and took part in the live broadcast with her comments.
***For your information, we would like to inform you that at the republican stage of the “Presidential Technical Award” competition, the Khorezm youth team with the “Uz-trip” project took 3rd place, and Surayyo Sobirova is the manager. The advertising and service work of the group contributed to the victory. Also, 30 thousand dollars were allocated for this project, aimed at developing domestic and external tourism in Uzbekistan. The program provides detailed information about this.